Чому "договірнячки" із SatCom мають залишитись в минулому? Які стратегічні рішення та декларації потрібні наразі від уряду України? Чому ми мусимо діяти вже зараз, на упередження?
Ми мусимо захищати свій український…
Чому "договірнячки" із SatCom мають залишитись в минулому? Які стратегічні рішення та декларації потрібні наразі від уряду України? Чому ми мусимо діяти вже зараз, на упередження?